Zuzka Maliňáková

Vítejte na mém blogu , jmenuji se Zuzka a kromě svých radostí , koníčků a zájmů , kde na prvním místě je moje rodinka jsem zcela propadla tomuto papírovému umění. Mám ráda výzvy a poznávání nových věcí . A papírové tvoření mne takto před rokem oslovilo. Přeji příjemnou virtuální procházku - jsem moc ráda, že jste mne navštívili a budu se těšit, že zase někdy zavítáte . Děkuji .

neděle 24. srpna 2014

Svatební album a obálky

Přeji krásnou a pohodovou neděli.

Včerejší sobotní čas jsem vyplnila tvorbou svatebních dárků na přání pro maminku nevěsty , která dárky s sebou odváží na Maltu.

Přáním bylo vyhotovit Album v elegantním stylu  v barvách bílé a béžové. Vnitřní listy ozdobit pouze rohovými výseky a mezi listy vložit hedvábný papír.

K výrobě všech dárků ( a zde mám vloženou pouze část ) byly použity SB papíry od GP z kolekce Zlatá růže , řada výseků a výřezů , perlové ozdoby z Primy , různé papírové květiny a washi páska.

Děkuji za návštěvu a krásné komentáře , které se mi objevují pod jednotlivými projekty.

Zuzka

4 komentáře:

 1. piękny album i śliczne kopertówki:)

  OdpovědětVymazat
 2. Piękny album zrobiłaś !!
  Kopertówki wspaniale się prezentują.
  Pozdrawiam :)

  OdpovědětVymazat
 3. fantastyczny delikatny album kopertówki bardzo bardzo ładne

  OdpovědětVymazat
 4. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat