Zuzka Maliňáková

Vítejte na mém blogu , jmenuji se Zuzka a kromě svých radostí , koníčků a zájmů , kde na prvním místě je moje rodinka jsem zcela propadla tomuto papírovému umění. Mám ráda výzvy a poznávání nových věcí . A papírové tvoření mne takto před rokem oslovilo. Přeji příjemnou virtuální procházku - jsem moc ráda, že jste mne navštívili a budu se těšit, že zase někdy zavítáte . Děkuji .

čtvrtek 6. března 2014

Přání s rámečkem pro vložení fotografie

Včera mne jedna milá paní požádala o výrobu přání pro jejího dědečka , kde by mohla vložit fotografii vnoučka . Přáním bylo vyhotovit něco elegantního a jemného. A termín ? Jak to známe - včera bylo pozdě. Ve spěchu , kdy se připravuji na zítřejší třídenní svatební veletrh v Ostravě , jsem tedy zhotovila tento kousek , který se líbil a už je na cestě k majitelce . 
6 komentářů:

 1. Dziadek będzie zadowolony napewno z ramki na fotkę!!!
  Taka delikatna, ale za to jaka piękna.
  Pozdrawiam :)

  OdpovědětVymazat
 2. przepiękna rameczka:) zgadzam się z Januszem:)

  OdpovědětVymazat
 3. Chociaż prosta i nieprzeładowana to cudna !!!

  OdpovědětVymazat
 4. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Připojte se k úspěchu - Spojte se s více než 4,000,000 obchodníků a investorů ze 170 zemí

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat